Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Kulturalny piątek #16

Kulturalny piątek #16

Oto w kolejny kulturalny piątek zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do „Bajki o szczęściu” w ramach projektów Kultura w Sieci. Usiądźcie z bliskimi i rodziną przed opowieścią o życiu Staruszka i jego trójki utalentowanych zwierzątek. Wspierajmy się nawzajem takimi „uśmiechniętymi” materiałami edukacyjnymi w tym trudnym okresie pandemii.
Materiał stanowi nagranie ponad 30-minutowego przedstawienia do obejrzenia w formie wideo online, zrealizowanego przez TeatRyle z Lusowa finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z projektu Kultura w sieci.
Zapraszamy na przedstawienie – klikajcie TU https://materialy.nalekcje.pl/products/134

Kulturalny piątek

Chcesz obejrzeć inne nasze propozycje? Zapraszamy do wcześniejszych odcinków Kulturalnych piątków:

Dodaj komentarz