Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Wyzwanie ruchowe

Wyzwanie Ruchowe

Nauczanie zdalnie zdaje się nie mieć końca… i choć docierają do nas różne prognozy na przyszłość, to śmiało, można wróżyć, że rok szkolny 2020/21 raczej będzie mniej niż bardziej online. Coraz więcej siedzimy w domu, a nasze ciała odzwyczajają się od ruchu. Zmiana następuje z dnia na dzień, a jej efekty radykalnie będą wpływać na nasze zdrowie. Bez ruchu nie ma zdrowia!

Dlatego Nalekcje we współpracy ze sportowcem Maciejem Borucz przygotowało dla kadry pedagogicznej serię filmów pokazujących, jak w prosty sposób można rozruszać zastałe przy komputerze ciało. I choć prawdopodobnie nasz czytelniku właśnie siedzisz przy biurku i czytasz te wiadomość, to zapewniamy – po kliknięciu danego programu treningowego będziesz sam chciał się poruszać!

Oto trzy filmy, które poinstruują Was, jak:

https://materialy.nalekcje.pl/products/138 jak rozruszać zastały kręgosłup?

https://materialy.nalekcje.pl/products/139 jak się rozciągać?

https://materialy.nalekcje.pl/products/140 jak wykonać prosty trening obwodowy i pobudzić CAAŁE ciało

Projekt został przygotowany w trosce o nauczycieli. Zapraszamy do korzystania z filmów przygotowanych specjalnie dla WAS! Klikaj trening i rusz się dla swojego zdrowia

🤸

Dodaj komentarz