Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Dyrektorzy i Nauczyciele przedszkoli i szkół wszystkich typów! Kolejne ważne wydarzenie edukacyjne online!Zapraszamy na VII edycję Kongresu Edukacji i Rozwoju organizowaną przez Wolters Kluwer PLHasło przewodnie: Prawo i zarządzanie w oświacie – nowe wyzwania. Podczas Kongresu odbędą się:XXII Krajowa Konferencja Dyrektorów Szkół i PrzedszkoliVI Konferencja Edukacja w SamorządachBlok warsztatowy „Dobre Praktyki w

Zapraszamy na fantastyczne warsztaty aktorskie i taneczne ramach projektu Kultura w sieci - Teatralna (wy)BAWIALNIA oraz spotkania online ze sztuką prowadzone przez aktorów i animatorów Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi! A dla pasjonatów historii oraz do wykorzystania podczas zajęć lekcyjnych polecamy godzinne nagranie spektaklu online: Kościuszko – ostatnia

Czy są z nami miłośnicy powieści kryminalnych? Dziś naszym gościem jest Marek Stelar!  Jak myślicie, w czasach szkolnych naszemu autorowi było po drodze z językiem polskim, czy matematyką? Odpowiedź w materiale! Przy okazji, dowiecie się, po jakie lektury „z dreszczykiem”, warto sięgnąć!

Zapraszamy na cykl czterech webinarów, które w ramach projektu Kultura w sieci Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przygotował Teatr Brama z Goleniowa. Start - 27.08.2020 roku Jeden z webinariów będzie dotyczyć tworzenia angażujących spotkań online, z którego wskazówki mogą posłużyć, jeśli znów nadejdzie konieczność nauczania zdalnego. Tematyka mocno teatralna,

Dyrektorzy szkół oraz placówek oświatowych mogą składać zamówienia na bezpłatne płyny do dezynfekcji oraz maski medyczne dla nauczycieli oraz personelu szkolnego. Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dyrektorzy oraz nauczyciele, mogą liczyć na wsparcie Ministerstwa Zdrowia, które przekaże bezpłatnie zapas płynów oraz maseczek ochronnych. Aby otrzymać środki ochrony, wystarczy

Kulturalny piątek #6„Podobno jeśli wydaje ci się, że wszystko masz pod kontrolą to znaczy, że nie poruszasz się wystarczająco szybko. Ale dlaczego u licha, tutaj nic nie jest pod kontrolą?”To cytat z książki autorstwa pani Renata W.Lewicka pod tytułem „Aneks do umowy na życie”, która swoją premierę będzie miała już 17 sierpnia!