Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Kulturalny piątek #13

Trzynastka, dla nas jest szczęśliwa! Dzisiaj zapraszamy Was na platformę https://materialy.nalekcje.pl/ w nowej, odświeżonej odsłonie z fantastycznymi lekturami dla uczniów niesłyszących i niedosłyszących! Dzięki Polski Związek Głuchych Zarząd Główny i aktorom, równolegle podkładającym głos z Teatr Ateneum, powstały prawdziwie wartościowe zasoby dla społeczności ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nie tylko. Wiersze, bajki i przypowieści, treny. A wszystko pięknie podzielone na etapy edukacyjne.

Dodaj komentarz