Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Kulturalny piątek #15

Kulturalny piątek #15

Wasi uczniowie też mogą współtworzyć wartościowe materiały edukacyjne. Dziś prezentujemy Wam i zachęcamy do odsłuchania nagrań w ramach Internetowych Warsztatów Teatralnych „Niech Cię usłyszą” organizowanych przez Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie i dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”. Słuchowiska powstały m.in. na podstawie fragmentów „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego!

Zapraszamy:
->> „Na Niewspólnej” T. Ogonowski – Niech Cię usłyszą – słuchowisko

->> „Przegrana sprawa” T. Ogonowski – Niech Cię usłyszą – słuchowisko

->> „Potęga absurdu” T. Ogonowski – Niech Cię usłyszą – słuchowisko

Dodaj komentarz