Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Kulturalny piątek #12

Kulturalny piątek #12

Stawiamy na rozwój – to nasze hasło przyświecające idei powstania Nalekcje.pl. Dlatego dziś zapraszamy Was do wysłuchania i obejrzenia fragmentów „Niemytych dusz” Stanisława Ignacego Witkiewicza, które czytają aktorzy Teatr Witkacy w ramach projektu #kulturawsieci. Niezwykle trafna i oryginalna diagnoza tego twórcy społeczeństwa dwudziestolecia międzywojennego z parodystyczną i mocno kontrowersyjną obserwacją zbiorowości i jednostki. Link jest tu: https://materialy.nalekcje.pl/products/117

Oglądajcie, udostępniajcie

😍

Dodaj komentarz