Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim wyjątkowym Babciom i niezwykłym Dziadkom, którzy jako pierwsi odkrywali przed nami ciekawostki świata, dziękujemy i życzymy dużo dużo zdrowia, optymizmu i radości z życia. Aby każdy dzień był wypełniony miłością i pasją!

Z tej okazji zapraszamy nauczycieli i rodziców do pobrania okolicznościowych kart pracy ze swoimi dziećmi.
POBIERZE >>

Dodaj komentarz