Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Inkubator Innowacji Społecznych

Halo innowatorzy, oto projekt dla Was!

Dotarła do nas ciekawa informacja od Inkubatora Innowacji Społecznych. I z całą przyjemnością rozgłaszamy ją wam, naszym czytelnikom!

Obecnie, w ramach inkubatora organizowany jest II nabór dla innowatorów społecznych, ludzi z pasją, którzy mają pomysły na poprawę szeroko rozumianej edukacji zarówno formalnej jak i nieformalnej, w tym także edukacji osób dorosłych i najmłodszych. Zachęcam do udziału w projekcie i złożenia własnego pomysłu na innowację – pozytywną zmianę, która odpowiada na istotny problem. Do przyznania są 72 granty, każdy o wartości 60.000 zł. Warto się zainteresować!
Szczegóły znajdziecie tu: https://popojutrze2.pl/

Polecamy!

Dodaj komentarz