Zwód, czy zawód? Organizator wydarzeń - event manager - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Zawód czy zawód- organizator wydarzeń

Zwód, czy zawód? Organizator wydarzeń – event manager

Organizator wydarzeń – event manager – czy to jest zawód przyszłości?

Wielu uczniów może patrzeć na świat po 2020 roku, gdy pandemia koronawirusa sparaliżowała wiele branż. Może się wydawać, że zawód organizatora wydarzeń w czasach, gdy zakazane jest spotykanie się w większych grupach to już historia. Ale nie! Świat się zmienia i zapewne nie wrócimy szybko do rzeczywistości sprzed pandemii. Ale wydarzenia się odbywają – tylko online. A z czasem pewnie wrócimy do spotkań w rzeczywistości poza komputerem w większym gronie. I organizatorzy takich wydarzeń są niezbędni! Dlatego zapraszamy nauczycieli i pedagogów do przedstawiania uczniom zawodu organizatora wydarzeń. To piękna praca dla osób ekstrawertycznych, z potrzebą bycia w ciągłej aktywności, gotowych na wielkie wyzwania. Czy Twoi uczniowie mają takie kompetencje? To łatwo sprawdzisz w teście osobowości, który polecaliśmy we wcześniejszych naszych wpisach.

A o organizatorze wydarzeń, to z czym się je ten zawód i na co musi być gotowa osoba zmierzająca swoją karierą w tym kierunku, poczytasz tu: – https://materialy.nalekcje.pl/products/70 

Polecamy na lekcji wychowawczej czy przedsiębiorczości poruszyć temat wydarzeń. Uczniowie zapewne wiele razy uczestniczyli w różnych. A czy zastanawiali się, jak to się dzieje, że coś się wydarza? Kto za tym stoi? Jakie musi mieć kompetencje? Ile zarabia organizator wydarzeń? I Na czym w ogóle polega ta praca? Materiały na lekcje w tych tematach odnajdziecie tu <klik>

Jeśli szukasz wytycznych z Ministerstwa Rozwoju, pracy i Technologii, to takie wytyczne znajdziesz w tym LINKU.