Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Nalekcje - Zawód czy Zawód - Inżynier środowiska -

Zawód, czy zawód? Inżynier środowiska

Zapraszamy nauczycieli, pedagogów i rodziców do lekcji o zawodzie: Inżynier środowiska w ramach cyklu: „Zawód czy zawód”.
Dlaczego wybraliśmy akurat ten kierunek rozwoju? Otóż ludzkość coraz bardziej uświadamia sobie, że nie polityka jest dla nas ważna, aby przetrwać, ale ekologia i troska o środowisko naturalne. A to właśnie domena działań inżyniera środowiska. Zatem jest to świetny zawód do przedstawienia go uczniom, zwłaszcza tym, już zaangażowanym w walkę o ekologię.

W materiałach na lekcje odnajdziecie Państwo cenne informacje, ciekawe fakty oraz scenariusze zajęć. Dzięki tym treściom będziecie mogli zaprezentować uczniom:

🌎 jakie są obowiązki osoby pracującej jako inżynier środowiska

🌎 jakie są wynagrodzenia pracownika tej branży

🌎 i jaki jest zakres obowiązków – co robi inżynier środowiska na co dzień.

Zapraszamy do pobrania darmowych materiałów nalekcje.pl  https://materialy.nalekcje.pl/products/68 

A pod tym linkiem odnajdą Państwo publikacje o zawodzie przygotowaną w ramach projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej, a wykonanych w ramach projektu INFODORADCA+ PRZEZ Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Departament Rynku Pracy: http://www.infodoradca.edu.pl/pdf/213303_Specjalista_ochry_srodowiska.pdf