Polsko-ukraiński e-book pt. „Różnimy się skrzydłami, wrażliwość jest siłą.” - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Polsko-ukraiński e-book pt. „Różnimy się skrzydłami, wrażliwość jest siłą.”

Dzisiaj swoje święto obchodzą wszystkie dzieci 🥰👶👧👦Oprócz mocy życzeń, przesyłamy Wam także informacje o nowościach! Już dziś swoją premierę🎈🎉 ma nowa seria bajek terapeutycznych od Wydawnictwo Wrażlive🔥💥Polsko-ukraiński e-book pt. „𝐑𝐨́𝐳̇𝐧𝐢𝐦𝐲 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐬𝐤𝐫𝐳𝐲𝐝ł𝐚𝐦𝐢, 𝐖𝐫𝐚𝐳̇𝐥𝐢𝐰𝐨𝐬́𝐜́ 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐬𝐢ł𝐚̨” może stanowić idealny prezent dla Waszych uczniów, którzy w wyniku różnego rodzaju doświadczeń, nie mogą poradzić sobie ze swoimi lękami i słabościami.Autorkami publikacji są dwie doświadczone trenerki, edukatorki, pedagożki, a przede wszystkim – autorki bajek dla dzieci – Anna Machacz oraz Magdalena Żukowska-Bąk , które doskonale wiedzą, w jaki sposób trafić w dziecięce serduszka i emocje. 💛💙🤍❤️Wejdźcie na stronę👉https://materialy.nalekcje.pl/products/447 i pobierzcie bezpłatne e-book od Wydawnictwo Wrażlive📖

Dodaj komentarz