WeRskills buduje społeczność zainteresowaną konkursami umiejętności zawodowych! - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

WeRskills buduje społeczność zainteresowaną konkursami umiejętności zawodowych!

Szanowi Państwo,

zapraszamy do korzystania z platformy https://werskills-community.com/ realizowanej w ramach projektu WeRskills https://werskills.com/

Temat bieżący, bo już wystartowała rejestracja zawodników do drugiej edycji największych zawodów branżowych w Polsce SkillsPoland 2022. Zakwalifikowani zawodnicy już 23 listopada w Gdańsku staną do rywalizacji o miano najlepszego młodego specjalisty w kraju.

Co więcej to właśnie w Polsce w roku 2023 odbędą się prestiżowe międzynarodowe zawody EuroSkills Gdańsk 2023. Zawody odbędą się 5-9 września 2023 w gdańskim AMBEREXPO. Zaczynamy odliczanie do EuroSkills2023!

Dodaj komentarz