Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Bezpłatne środki ochrony dla szkół!

Dyrektorzy szkół oraz placówek oświatowych mogą składać zamówienia na bezpłatne płyny do dezynfekcji oraz maski medyczne dla nauczycieli oraz personelu szkolnego.

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dyrektorzy oraz nauczyciele, mogą liczyć na wsparcie Ministerstwa Zdrowia, które przekaże bezpłatnie zapas płynów oraz maseczek ochronnych.

Aby otrzymać środki ochrony, wystarczy w specjalnie przygotowanym formularzu, określić liczbę uczniów oraz nauczycieli pracujących w szkole. Te informacje pozwolą oszacować wielkość dostawy.

Formularz jest dostępny pod adresem: https://soi.mz.gov.pl/zamowienia/szkoly-zamowienia/ i będzie aktywny co najmniej do 10 września. Zachęcamy jednak do składania zamówień jak najszybciej, aby dodatkowe środki ochrony trafiły do szkół na początku września.

Warto przypomnieć, że Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym, przygotowało wytyczne dla szkół i placówek oświatowych dotyczące organizacji pracy szkół w nowym roku szkolnym. Można się z nimi zapoznać pod adresem: https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

Dodaj komentarz