Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Bezpłatny cykl webinarów teatralnych

Zapraszamy na cykl czterech webinarów, które w ramach projektu Kultura w sieci Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przygotował Teatr Brama z Goleniowa.

Start – 27.08.2020 roku

Jeden z webinariów będzie dotyczyć tworzenia angażujących spotkań online, z którego wskazówki mogą posłużyć, jeśli znów nadejdzie konieczność nauczania zdalnego. Tematyka mocno teatralna, opierająca się na przekazaniu wiedzy na temat profesjonalnej produkcji teatralnych materiałów multimedialnych.

Dla amatorów historii teatru na świecie, informacji dotyczących historii teatrów i zespołów, Teatru Telewizji, Teatru Polskiego Radia twórcy przedstawią jak działa platforma Encyklopedia Teatru Polskiego gromadząca otwarte treści, łącząca elementy klasycznie uporządkowanego wydawnictwa naukowego i źródłowej platformy tematycznej. Wartościowe źródło do przygotowania inspirujących lekcji!

<<Link do wydarzenia >>

Dodaj komentarz