Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Kulturalny Piątek #6

Kulturalny piątek #6
„Podobno jeśli wydaje ci się, że wszystko masz pod kontrolą to znaczy, że nie poruszasz się wystarczająco szybko. Ale dlaczego u licha, tutaj nic nie jest pod kontrolą?”
To cytat z książki autorstwa pani Renata W.Lewicka pod tytułem „Aneks do umowy na życie”, która swoją premierę będzie miała już 17 sierpnia! Solidna dawka motywacji, dla kobiet, które poszukują na nowo swojej ścieżki do spełnienia 


Jesteśmy szczęśliwi, że pomimo gorącego czasu (nie tylko jeśli chodzi o pogodę) Pani Renata przyjęła nasze zaproszenie i podzieliła się swoimi ukochanymi pozycjami książkowymi, po które sięga w wolnym czasie.
Zapraszamy do obejrzenia materiału.
Kobiety mają moc!

Dodaj komentarz