Zapraszamy na Festiwal Małej Literatury! - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Zapraszamy na Festiwal Małej Literatury!

📣 Krakowianie i nie tylko zapraszamy na wspaniałe dla wrażliwych miłośników literatury wydarzenie!

😍 Festiwal Małej Literatury, to nowe święto literatury dla dzieci oraz niezwykły event o nowym wymiarze czytelniczej wrażliwości, którego @nalekcje jest partnerem medialnym!

⏰ W dniach 10 – 24 października 2021 r. w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” odbędą się m.in. spotkania z autorami i ilustratorami, warsztaty, debata, czy webinary dla nauczycieli.

🤩 więcej informacji oraz program znajdziecie ⤵https://fml.dworek.eu/o-festiwalu/

Cudowni goście, uwielbiani przez dzieci autorzy bajek, fantastyczna atmosfera😁

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na stronie festiwalowej: https://www.facebook.com/festiwalmalejliteratury