Różnimy się skrzydłami - spotkajmy się na webinarze dla nauczycieli! - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Różnimy się skrzydłami – spotkajmy się na webinarze dla nauczycieli!

Słyszałeś o książce pt.: „Różnimy się skrzydłami” ? Jeśli tak lub nie to wspaniale. Bo zapraszamy Cię na webinar dla nauczycieli z autorką nowo wydanej książki dla rodziców i nauczycieli z Wydawnictwa Wrażlive. Webinar z Panią Magdaleną Żukowską – Bąk będzie dostępny na naszej grupie: Materiały na lekcje

Webinar potrwa 45 minut. Transmisja odbędzie się na grupie zamkniętej Materiały Nalekcje.pl . Wszelkie informacje o wydarzeniu znajdziecie na stronie 🦋 https://nalekcje.pl/nalekcje_zaprasza_na_webinar-13-10-2021/

Na pewno warto zaplanować spotkanie w kalendarzu jeśli mierzysz się z uczniami różniącymi się wrażliwością, a być może mającymi specjalne potrzeby edukacyjne.

Webinar dla nauczycieli będzie miał formę rozmowy, w trakcie której:

  • Webinar pogłębi Twoją wrażliwość na różnorodność uczniów
  • Usłyszysz o metodach na uskrzydlanie talentów uczniów
  • Poćwiczysz swoją fantazję, wyobraźnię i emocje
  • A spotykając nasze ekspertki z Krakowa, będziesz się dobrze bawić! 

W trakcie webinaru dla nauczycieli zostanie ogłoszony konkurs z nagrodami książkowymi autorki!