Zapowiadamy — w październiku szykujemy dla Was znów webinar! - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Zapowiadamy — w październiku szykujemy dla Was znów webinar!

Nie podamy Wam jeszcze szczegółów, bo dopinamy ostatnie ustalenia. Ale już dziś możemy Wam zapowiedzieć, że w październiku zaprosimy Was na kolejne spotkanie z naszą ekspertką, wyjątkową kobietą i teatrolożką, animatorką i trenerką — panią Anią Machacz z Wydawnictwa Wrażlive.

Zapowiadamy Wam spotkania, które będzie poświęcone właśnie dziecięcej wrażliwości. Porozmawiamy o rozwojowi najmłodszych poprzez wspieranie ich dziecięcego patrzenia na świat. Zdradzimy Wam, że Pani Ania będzie miała wyjątkowego gościa — autorkę książki, która lada dzień ukaże się nakładem wydawnictwa Wrażlive.

Obserwujcie nas na Fb, aby pierwsi dowiedzieć się o webinarze! https://www.facebook.com/groups/207049380612551