Ułatwiamy pracę nauczyciela — sprawdź jak? - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Ułatwiamy pracę nauczyciela — sprawdź jak?

Czy nie marzy Ci się, aby wznieść poziom edukacji w Twojej szkole na wyższy poziom? Aby Twoje codzienne zadania były łatwiejsze? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nauczyciele tacy jak Ty wraz z wydawnictwem EduExpert stworzyli serię programów multimedialnych wspierających edukację dzieci.

Programy w ofercie są przeznaczone dla nauczycieli matematyki i przedmiotów przyrodniczych. W każdym z nich znajdziesz:

  • filmy edukacyjne wprowadzających w zagadnienia i łączące je z realnym światem dziecka,
  • interakcje dających możliwość zabawy dla całej grupy,
  • ćwiczenia
  • karty pracy – dopasowane do każdego z tematów i poziomu ucznia
  • scenariusze lekcji, które pomogą Ci przeprowadzić najefektywniej ucznia przez zagadnienie

Każdy nauczyciel z edukacji wczesnoszkolnej i podstawowej znajdzie coś dla siebie. Oferta jest bardzo szeroka i dotyczy programów:

  • Matematyka bez reszty — pierwsze kroki
  • Matematyka bez reszty — przygoda
  • Metoda projekty
  • Science Lab

Wszystkie informacje o promocji — ceny, opisy, zakres programowy i zastosowanie – odnajdziesz tu: https://nalekcje.pl/programy-multimedialne-dla-szkol/

Akcja promocyjna trwa tylko do 30.09.2021