Witaj 1 września! - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Witaj 1 września!

Kiedy minęły wakacje? Jak to się stało, że już dziś witamy nowy rok szkolny? Nie wiemy. 🙃 Ale obiecujemy wspierać każdego nauczyciela i ucznia❗️
Z kolejnym nowym rokiem szkolnym obiecujemy sumiennie informować Was o najnowszych trendach i ciekawostkach w edukacji. Dostarczać rozwojowe webinary i szkolenia. A także kombinować dla Was i Waszych szkół niesamowite promocje, jak ta, która trwa aktualnie tylko do końca września! -15% na programy multimedialne dla szkół. 😎Musisz to sprawdzić!:

https://nalekcje.pl/programy-multimedialne-dla-szkol/

Wszystko z okazji nowego roku szkolnego, aby było Wam lepiej!