Promocja: Programy Multimedialne dla szkół - taniej o 15% od nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Programy multimedialne – promocja dla szkół z EduExpert


.

Programy multimedialne obecnie to stały element lekcji w szkole. Ułatwiają pracę nauczycielom i naukę uczniom. Niezależnie czy jest to edukacji domowa, nauka hybrydowa czy tradycyjna lekcja w szkole — multimedia poszerzają horyzonty młodego człowieka. Są też wspaniałym wsparciem nauczyciela i stanowią nieocenioną pomoc w edukacji najmłodszych poprzez wszystkie zmysły. Każda szkoła, która inwestuje w nowoczesne programy do edukacji najmłodszych ludzi, jednocześnie inwestuje w ich przyszłość i własny prestiż. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wydawnictwa EduExpert. Właśnie teraz dla odbiorców Nalekcje.pl wyjątkowy rabat. Tylko teraz, do końca września 2021 każda placówka szkolna może w sklepie materialy.nalekcje.pl kupić programy do edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z 15% rabatem. Zapraszamy!

.