Tworząc nalekcje.pl założyliśmy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Nasze rekomendacje powstają również z myślą o nauczycielach. Mamy zasadę: wybrane produkty powinny wspierać wypełnianie podstawy programowej i pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.

Zależy nam, aby dyrektorzy przedszkoli i szkół dokonali najlepszego wyboru przy zakupie produktów edukacyjnych do swoich placówek oświatowych.

Odwiedzając regularnie nalekcje.pl będziesz na bieżąco z recenzjami oraz testami programów multimedialnych, robotów edukacyjnych, gier planszowych, sprzętu komputerowego – i nie tylko!!

Świąteczne domino – zabawa w klasie i w domu (darmowa gra do pobrania i druku)

Jeśli szukacie inspiracji i pomysłów na przedświąteczne lekcje – z pomocą przychodzi zespół nalekcje.pl oraz nasz partner Eduexpert. Wspólnie stworzyliśmy świąteczną grę do użycia w klasie i w domu. Zobaczcie, co macie, a czego szukacie przed świętami. Czy o niczym nie zapomnieliście, robiąc listę zakupów? 🙂 Pobierzcie plik i wydrukujcie grę. Acha, i nie zapomnijcie dać nam znać, czy wciągnęliście się w świąteczną grywalizację 🙂

Pobierz grę 


Dodaj komentarz