Świąteczne domino - zabawa w klasie i w domu (darmowa gra do pobrania i druku) - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Świąteczne domino – zabawa w klasie i w domu (darmowa gra do pobrania i druku)

Jeśli szukacie inspiracji i pomysłów na przedświąteczne lekcje – z pomocą przychodzi zespół nalekcje.pl oraz nasz partner Eduexpert. Wspólnie stworzyliśmy świąteczną grę do użycia w klasie i w domu. Zobaczcie, co macie, a czego szukacie przed świętami. Czy o niczym nie zapomnieliście, robiąc listę zakupów? 🙂 Pobierzcie plik i wydrukujcie grę. Acha, i nie zapomnijcie dać nam znać, czy wciągnęliście się w świąteczną grywalizację 🙂

Pobierz grę 


Dodaj komentarz