Jak uczyć matematyki z wykorzystaniem multimediów? Recenzja programu multimedialnego "Matematyka bez reszty" Przygoda - Podróże (cz. 2) - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Masz pomysł na recenzję? Napisz do nas: info@nalekcje.pl
Infolinia +48  537 536 554
Znajdź nas na:

Jak uczyć matematyki z wykorzystaniem multimediów? Recenzja programu multimedialnego „Matematyka bez reszty” Przygoda – Podróże (cz. 2)

Jak włączyć multimedia edukacyjne do pracy w grupie? Jakie zadania i ćwiczenia matematyczne czekają nas w przygodzie „Podróże” programu multimedialnego „Matematyka bez reszty – Przygoda”.

Gdzie możesz zakupić recenzowany produkt „Matematyka bez reszty” – Przygoda?

SKLEPY Z MULTIMEDIAMI
SKLEP NALEKCJE.PL
PRZEJDŹ
MARKET.DROPAPP.PL
PRZEJDŹ

Dodaj komentarz