Tworząc nalekcje.pl założyliśmy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Nasze rekomendacje powstają również z myślą o nauczycielach. Mamy zasadę: wybrane produkty powinny wspierać wypełnianie podstawy programowej i pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.

Zależy nam, aby dyrektorzy przedszkoli i szkół dokonali najlepszego wyboru przy zakupie produktów edukacyjnych do swoich placówek oświatowych.

Odwiedzając regularnie nalekcje.pl będziesz na bieżąco z recenzjami oraz testami programów multimedialnych, robotów edukacyjnych, gier planszowych, sprzętu komputerowego – i nie tylko!!

OD 1 KWIETNIA RUSZYŁ PROJEKT ZDALNA SZKOŁA, CZYLI JAK POZYSKAĆ SPRZĘT DLA SWOJEJ PLACÓWKI!

Ministerstwo Cyfryzacji przeznacza na zakup niezbędnego sprzętu do kształcenia zdalnego 186 mln zł, z możliwością zakupu komputerów, tabletów i mobilnego Internetu dla nauczycieli. Samorządy już dzisiaj mogą kupować i przekazywać potrzebującym te niezbędne narzędzia, a środki na podstawie rozliczenia zostaną im zwrócone.

Maksymalnie została uproszczona ścieżka wnioskowania o dofinansowania, poprzez złożenie elektronicznego wniosku do Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC). Szacowane kwoty dla poszczególnych gmin mają być nie mniejsze niż 40 tysięcy złotych

Poradnik, jak wypełnić i złożyć wniosek oraz znajduje się na https://cppc.gov.pl/aktualnosci/2-strona-glowna.

Program #zdalnaszkoła realizowany jest ze środków europejskich z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Dodaj komentarz