Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Podróże ze sztuką

Maius – o sztuce i nie tylko na wesoło i pikantnie!

Lubicie słuchać ciekawostek? To mamy dla WAS nowy projekt, który jest niczym worek świętego Mikołaja z ciekawostkami ze świata sztuki i historii ludzkości. Zapraszamy na nowe materiały.nalekcje.pl pt.: Podróże ze Sztuką. Przenieście się w czasie i odkrywajcie fascynujące historie i dzieła sztuki. Pani Paulina Jurkowska-Pudelko zaprasza na autorskie wykłady o sztuce. Z humorem, pikanterią i dużą dawką wiedzy!!
Możecie wybrać kilka ścieżek edukacyjnych. I obiecujemy dodawać kolejne, nowe. Dziś do wyboru pozostają:

  1. Historia sztuki – o sztuce, zupełnie inaczej niż w podręcznikach. zafascynujecie się!
  2. O historii pikantnie – o szpilkach, gorsetach, nietuzinkowych chłopakach i kobietach plus size
  3. babski marzec – o kobietach niezwykłych, czarownicach i wiedźmach. Trochę strasznie, a na pewno śmiesznie i ciekawie. Musicie to zobaczyć.
  4. Krótki wypad – o sztuce ziemi – będą piękne krajobrazy, nietuzinkowe pomysły i kosmiczne wrażenia.
  5. Mole książkowe – Kto pierwszy wydrukował książkę? Gdzie są resztki największej encyklopedii świata? Ile osłów trzeba na największy manuskrypt średniowiecza? Książki to niewyczerpane źródło opowieści! Zapraszamy na filmy.

Polecamy Wam wszystkie filmy bardzo serdecznie. Treści są jednakowo dla nauczycieli, aby poszerzyć horyzonty, a potem na lekcjach sypać ciekawostkami. A także dla młodzieży, która chce pogłębić wiedzę z podręczników. Dostarczają rozrywki i wiedzy w bardzo lekki i wciągający sposób. Polecamy!

https://materialy.nalekcje.pl/products/232