Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Kulturalny Piątek #9

Zapraszamy na bajkę Braci Grimm czytaną performatywnie. Zapewne zastanawiacie się, co to znaczy? Posłuchajcie bajki „Kopciuszek”, aby się przekonać i zachwycić się. Za inicjatywą przeniesienia młodego widza na deski teatru poprzez wirtualny przekaz stoi Teatr Lalki i Aktora w Łomży Projekt został sfinansowany dzięki #kulturawsieci i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Materiał można wykorzystać podczas zajęć. Wystarczy wchodząc na platformę kliknąć „uzyskaj darmowy dostęp” https://bit.ly/3mxun0f

Dzielimy się z Wami, tym co dobre!

Dodaj komentarz