Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Kulturalny piątek #10

Zapraszamy do naszego bajkowego świata w ramach projektu #KulturalnyPiątek. Zadziwia nas, że projekt, który powstał spontanicznie latem ma już 10 odsłonę. Dlatego mamy dla Każdego z Was wyjątkowy materiał edukacyjny. Do wykorzystania w edukacji szkolnej, zdalnej i domowej. Niektórzy też chętnie sami przesłuchają materiały jako bajkę na dobranoc 😉

Oto przedstawienia w formie czytań performatywnych w wykonaniu aktorów Teatr Lalki i Aktora w Łomży ze wspaniałą scenografią i bajkowym klimatem. Nowości dostępne na platformie: https://materialy.nalekcje.pl/, a wśród nich perełki:

Calineczka https://materialy.nalekcje.pl/products/108

Kot w butach https://materialy.nalekcje.pl/products/111

Kominiarczyk https://materialy.nalekcje.pl/products/110

Jaś i Małgosia https://materialy.nalekcje.pl/products/109

Czerwony Kapturek https://materialy.nalekcje.pl/products/112

Życzymy miłych chwil z bajkami od Teatru Lalek w Łomży 🙂

Dodaj komentarz