Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Kulturalny piątek #11

Zapraszamy na niezwykły projekt! Oto http://spizarniakulturalna.pl/, która nakarmi Was najmilszymi bajkami świata. W ramach projektu #KulturawSieci powstał niezwykły serial edukacyjny: Lufcik, serial dla dzieci. Opowiada on o przygodach Łosia Kwarancjusza i Michaliny, którzy zamknięci w domu przeżywają swoje przygody, a także muszą sobie radzić z różnymi emocjami. Każdy odcinek porusza jedną z emocji, która towarzyszyła lub może się pojawić wśród Waszych uczniów w związku z wymuszoną pandemią, odcięciem od możliwości uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych, spotkaniach z przyjaciółmi. Wspaniała porcja pozytywnego przekazu dla najmłodszych i nie tylko. Kolejne odcinki już w przygotowaniu. Materiał dostępny na naszej platformie https://bit.ly/3cUyfnM
Wystarczy wchodząc na platformę kliknąć „uzyskaj darmowy dostęp” .

Zapraszamy!

Dodaj komentarz