Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

KOLEJNY NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH PROJEKTU „ZDALNA SZKOŁA +”

Od piątku 15 maja Centrum Projektów Polska Cyfrowa przyjmuje ponownie wnioski od samorządów na sfinansowanie zakupów min. laptopów, tabletów, oprogramowania, ubezpieczenia sprzętu, mobilnego dostępu do internetu i innych uzasadnionych wydatków związanych ze zdalną nauką w ramach projektu „Zdalna szkoła plus”.

Program ma umożliwiać dostęp do nauki zdalnej uczniom, nieposiadającym własnych urządzeń multimedialnych i ułatwić kontakt z nauczycielami. W tej edycji zwiększyła się kwota wsparcia do maksymalnej wartości 165 tys. zł., zamiast do 100 tys. zł. Jedyną różnicą, jest fakt, że tym razem z dofinansowania mogą skorzystać tylko gminy, wcześniej gminy i powiaty.

Poradnik, jak wypełnić i złożyć wniosek oraz znajduje się na: https://bit.ly/2zLVmBs

Program #zdalnaszkoła realizowany jest ze środków europejskich z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Dodaj komentarz