Tworząc nalekcje.pl założyliśmy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Nasze rekomendacje powstają również z myślą o nauczycielach. Mamy zasadę: wybrane produkty powinny wspierać wypełnianie podstawy programowej i pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.

Zależy nam, aby dyrektorzy przedszkoli i szkół dokonali najlepszego wyboru przy zakupie produktów edukacyjnych do swoich placówek oświatowych.

Odwiedzając regularnie nalekcje.pl będziesz na bieżąco z recenzjami oraz testami programów multimedialnych, robotów edukacyjnych, gier planszowych, sprzętu komputerowego – i nie tylko!!

KOLEJNY NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH PROJEKTU „ZDALNA SZKOŁA +”

Od piątku 15 maja Centrum Projektów Polska Cyfrowa przyjmuje ponownie wnioski od samorządów na sfinansowanie zakupów min. laptopów, tabletów, oprogramowania, ubezpieczenia sprzętu, mobilnego dostępu do internetu i innych uzasadnionych wydatków związanych ze zdalną nauką w ramach projektu „Zdalna szkoła plus”.

Program ma umożliwiać dostęp do nauki zdalnej uczniom, nieposiadającym własnych urządzeń multimedialnych i ułatwić kontakt z nauczycielami. W tej edycji zwiększyła się kwota wsparcia do maksymalnej wartości 165 tys. zł., zamiast do 100 tys. zł. Jedyną różnicą, jest fakt, że tym razem z dofinansowania mogą skorzystać tylko gminy, wcześniej gminy i powiaty.

Poradnik, jak wypełnić i złożyć wniosek oraz znajduje się na: https://bit.ly/2zLVmBs

Program #zdalnaszkoła realizowany jest ze środków europejskich z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Dodaj komentarz