Dogadajmy się- plakat - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Dogadajmy się- plakat

Do 🇵🇱polskich żłobków, przedszkoli i szkół przyjmowana jest coraz większa liczba dzieci pochodzenia ukraińskiego🇺🇦👶👦👩‍🦰. Często jednak bariera językowa może wprowadzać dodatkowy i zupełnie niepotrzebny stres. Z tego względu od dziś ruszamy z nowym cyklem

„𝐃𝐨𝐠𝐚𝐝𝐚𝐣𝐦𝐲 𝐬𝐢𝐞̨!” 🇵🇱🇺🇦🗨💬

pobierz👉plakat, wydrukuj i pomóż swoim uczniom w nawiązywaniu kontaktów z nowymi kolegami i koleżankami🙋‍♀️🙋‍♂️

Tym razem poznajcie kilka podstawowych zwrotów, które mogą przydać się zarówno przy pierwszym spotkaniu, jak i w relacjach na co dzień. Powodzenia! Щасти! 👋

Dodaj komentarz