Zapowiedź recenzji gry karcianej "Akcja na parkiecie" do edukacji finansowej (wyd. Fundacja GPW) - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Masz pomysł na recenzję? Napisz do nas: info@nalekcje.pl
Infolinia +48  537 536 554
Znajdź nas na:

Zapowiedź recenzji gry karcianej „Akcja na parkiecie” do edukacji finansowej (wyd. Fundacja GPW)

Wkrótce zrecenzujemy grę dla starszych młodzieży. Choć wydawca zapewnia, że górnego limitu wieku nie ma! W zasadzie komu z nas nie przydałaby się garść wiedzy o finansach i efektywnym inwestowaniu? 🙂 Gra „Akcja na parkiecie” została wydana przez Fundację GPW, a więc instytucję specjalizującą się od lat w edukacji w zakresie inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych. Sprawdzimy z dużą ciekawością, jak grać w grę „Akcja na parkiecie” i czego można się dzięki niej nauczyć.

Dodaj komentarz