Tworząc nalekcje.pl założyliśmy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Nasze rekomendacje powstają również z myślą o nauczycielach. Mamy zasadę: wybrane produkty powinny wspierać wypełnianie podstawy programowej i pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.

Zależy nam, aby dyrektorzy przedszkoli i szkół dokonali najlepszego wyboru przy zakupie produktów edukacyjnych do swoich placówek oświatowych.

Odwiedzając regularnie nalekcje.pl będziesz na bieżąco z recenzjami oraz testami programów multimedialnych, robotów edukacyjnych, gier planszowych, sprzętu komputerowego – i nie tylko!!

Masz pomysł na recenzję? Napisz do nas: info@nalekcje.pl
Infolinia +48  537 536 554
Znajdź nas na:

Zapowiedź recenzji gry karcianej „Akcja na parkiecie” do edukacji finansowej (wyd. Fundacja GPW)

Wkrótce zrecenzujemy grę dla starszych młodzieży. Choć wydawca zapewnia, że górnego limitu wieku nie ma! W zasadzie komu z nas nie przydałaby się garść wiedzy o finansach i efektywnym inwestowaniu? 🙂 Gra „Akcja na parkiecie” została wydana przez Fundację GPW, a więc instytucję specjalizującą się od lat w edukacji w zakresie inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych. Sprawdzimy z dużą ciekawością, jak grać w grę „Akcja na parkiecie” i czego można się dzięki niej nauczyć.

Dodaj komentarz