Promocja 2 w 1 - czyli jak zaoszczędzić dla szkoły aż 3340 zł! - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Promocja 2 w 1 – czyli jak zaoszczędzić dla szkoły aż 3340 zł!

Drodzy Nauczyciele,
kończy się rok i pojawiła się nie lada gratka — promocja 2w1 na zakup programów multimedialnych do pracy z uczniem! Powiemy szczerze, że to jest petarda. W cenie jednego szkoła dostaje dwa super wartościowe programy do pracy z uczniem. W ofercie są takie kombinacje:

Twoja placówka dzięki tej promocji może zaoszczędzić aż do 3340 zł!

Opisy wszystkich programów i ich aktualne ceny znajdziecie na https://materialy.nalekcje.pl/

Promocja obowiązuje tylko przy zamówieniu telefonicznym lub mailowym.

Zamówienia przyjmujemy tylko: telefonicznie: 500 650 907 lub mailowo info@nalekcje.pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!