Multimedia w edukacji są EKO - plakat - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Multimedia w edukacji są EKO – plakat

EKOtrendy to małe kroczki dla lepszego jutra☀🌏

Szkoły pod tym względem również nie próżnują! 🔥 Dzięki wykorzystywaniu multimediów 💻 edukacja wpisuje się w kierunki eko🌿, które rozpowszechniają się w zawrotnym tempie.

Nie wiesz jak Ty i Twoja szkoła dbacie o środowisko? Wejdź w link ↓↓

P𝐨𝐛𝐢𝐞𝐫𝐳 𝐩𝐥𝐚𝐤𝐚𝐭 𝐝𝐥𝐚 𝐜𝐚ł𝐞𝐣 𝐤𝐥𝐚𝐬𝐲‼

Wprowadź edukację zrównoważoną do nauczania i uświadamiaj swoich uczniów, w jak prosty sposób mogą sprawić, by świat stał się lepszy. 🌎❤️

Dodaj komentarz