Tworząc nalekcje.pl założyliśmy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Nasze rekomendacje powstają również z myślą o nauczycielach. Mamy zasadę: wybrane produkty powinny wspierać wypełnianie podstawy programowej i pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.

Zależy nam, aby dyrektorzy przedszkoli i szkół dokonali najlepszego wyboru przy zakupie produktów edukacyjnych do swoich placówek oświatowych.

Odwiedzając regularnie nalekcje.pl będziesz na bieżąco z recenzjami oraz testami programów multimedialnych, robotów edukacyjnych, gier planszowych, sprzętu komputerowego – i nie tylko!!

Kulturalne piątki z Nalekcje.pl!

Drodzy sympatycy Nalekcje.pl! W podziękowaniu za zaufanie, którym obdarzyliście nasz portal w ostatnich miesiącach, postanowiliśmy umilić Wam dwa najbliższe miesiące… wakacyjnym cyklem literackim! 🤓📚❤️

Zapraszamy na Kulturalny piątek z Nalekcje.pl!
Przez najbliższe dwa miesiące, w każdy piątek polscy pisarze i pisarki opowiedzą o idealnych lekturach i na letnie miesiące! Gdzie możecie oglądać materiały? Na naszym Facebooku oraz grupie Materiały Nalekcje.pl.

To nie wszystko! Przygotowaliśmy również konkursy i książkowe nagrody!
Zapowiadają się prawdziwie czytelnicze miesiące! 🤓😍

Więcej szczegółów znajdziecie na naszym profilu Facebookowym oraz na naszej grupie Materiały Nalekcje.pl

Zaglądajcie do nas w piątki! 😃
Zespół Nalekcje.pl ✌️

Dodaj komentarz