Ankieta dla nauczycieli - nalekcje.pl

Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Podziel się z nami swoją opinią i wiedzą

Chcąc już z góry podziękować Państwu za poświęcony czas, chcielibyśmy zaoferować 7-dniowy, bezpłatny dostęp do cyklu webinariów współorganizowanego z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi: Nauczanie zdalne – metody i narzędzia. Jak odnaleźć się w internetowej dżungli? Na końcu ankiety będzie pole do podania adresu mailowego. Zainteresowanych zachęcamy do podania danych. A my w ciągu 7 dni roboczych wyślemy na wskazany adres dostęp do szkolenia. Szkolenie online kończy się certyfikatem uczestnictwa.