Tworząc portal edukacyjny Nalekcje.pl, naszym celem było podarowanie nauczycielom, dyrektorom przedszkoli i szkół miejsca, które stanie się drogowskazem do samorozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kompetencji.

Pragniemy wyposażyć każdego, kto do nas zajrzy i zostanie na dłużej, w merytoryczną wiedzę, związaną z oświatowymi wymaganiami, a także służyć wsparciem w dostarczaniu wartościowych materiałów edukacyjnych do pracy z uczniami.

Współpracujemy także z instytucjami kultury, m.in. teatrami oraz fundacjami, w zakresie pozyskiwania unikalnych treści, które mogą zostać zaimplementowane podczas procesu kształcenia.
Zakładamy, że warto rekomendować produkty, dzięki którym nauczyciele rozbudzą pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mamy zasadę: wybrane produkty, pomoce edukacyjne, kursy czy webinaria, powinny wspierać wypełnianie założeń oświatowych oraz podstawy programowej, a także pomagać w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
W Nalekcje.pl stawiamy na rozwój Wasz i Waszych uczniów!
Zapraszamy do serwisu!

Dla kogo tworzymy nalekcje.pl?

Nalekcje.pl to serwis tworzony z myślą o nauczycielach, uczniach i rodzicach.

Cyfryzacja rzeczywistości spowodowała, że tradycyjne metody dydaktyczne przestają być efektywne i czas wprowadzić do przedszkoli oraz szkół nowoczesne technologie. Odpowiednio zastosowane, mają szansę zdobyć uwagę uczniów i wzbudzić w nich ciekawość świata.

Jak wybrać technologię, która uatrakcyjni zajęcia lekcyjne wspierając jednocześnie rozwój kompetencji kluczowych? Jak znaleźć taką, która będzie bezpieczna dla najmłodszych i co ważne, stanie się realną pomocą dydaktyczną? Z odpowiedziami spieszą eksperci zespołu nalekcje.pl, którzy testują, recenzują i rekomendują najlepsze produkty edukacyjne dla przedszkoli, szkół i poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Drodzy Nauczyciele – Wam w szczególności dedykujemy serwis nalekcje.pl

To Wy mierzycie się na co dzień z trudami nauczania i dokładacie starań by kształcić dzieci i młodzież na odpowiednim poziomie.

Liczymy, że odwiedzając nasz portal, znajdziecie pomysły na realizację podstawy programowej z użyciem multimediów edukacyjnych, a także gier i zabaw. Zależy nam, by wybrane przez nas produkty i pomoce dydaktyczne ułatwiły Wam pracę i wspierały efektywne nauczanie.

Odwiedzając regularnie stronę nalekcje.pl, będziecie na bieżąco z recenzjami oraz testami programów multimedialnych, robotów edukacyjnych, gier planszowych, tablic interaktywnych, monitorów dotykowych, sprzętu komputerowego – i nie tylko! Będziemy udostępniać karty pracy a także scenariusze zajęć, które na pewno naładują Was pomysłami na lekcje!

Brzmi ciekawie? Zaczynamy!

Zespół nalekcje.pl

Dodaj komentarz